# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Gestegen
Gedaald
Onveranderd
Nieuw
(///) Vorige posities
  • 1
    (-/-/3/1)

    Laurentien Oranje Nassau, van

    Founder Missing Chapter Foundation
    member only - read the jury report
  • 2

    Hans Vliet, van

    Voormalig commandant Leger des Heils
    member only - read the jury report
  • 3

    Maurice Brenninkmeijer

    Task Force Member COFRA Holding AG
    member only - read the jury report
  • 3
    (-/9/1/3)

    Joop en Jeanine Ende, van den

    Oprichters VandenEnde Foundation
    member only - read the jury report
  • 4

    Anna Chojnacka

    Co-founder/Director Global Partnerships 1%Club
    member only - read the jury report
  • 5
    (-/18/12/5)

    Sigrid Aken, van

    CEO Novamedia
    member only - read the jury report
  • 6
    (-/1/4/6)

    Jos Verhoeven

    Directeur Start Foundation
    member only - read the jury report
  • 6
    (-/6/10/6)

    Marc Tweel, van den

    Directeur Natuurmonumenten
    member only - read the jury report
  • 7

    Bob Oosterhout, van

    Directeur Triple Double
    member only - read the jury report
  • 7

    Willem Put, van de

    Co-founder Culture4Change
    member only - read the jury report
  • 7
    (-/-/88/7)

    Ralf Bodelier

    Directeur World's Best News
    member only - read the jury report
  • 8
    (-/16/36/8)

    Kellie Liket

    Founder Effective Giving NL
    member only - read the jury report
  • 9

    Sander Schimmelpenninck

    Hoofdredacteur Quote
    member only - read the jury report
  • 9

    Paul Polman

    Voormalig CEO Unilever
    member only - read the jury report
  • 10

    Marco Borsato

    Ambassadeur War Child
    member only - read the jury report
  • 11
    (-/7/2/11)

    Rogier Vliet, van

    Voorzitter Adessium Foundation
    member only - read the jury report
  • 11
    (-/-/2/11)

    Rogier Weerd, van der

    Managing director Adessium Foundation
    member only - read the jury report
  • 11
    (-/-/6/11)

    Roelof Prins

    Directeur De Verre Bergen
    member only - read the jury report
  • 13
    (-/-/78/13)

    Irene Rompa

    Bestuurslid Maatschappelijke Alliantie Nederland
    member only - read the jury report
  • 13
    (-/-/53/13)

    Marjan Minnesma

    Directeur Urgenda
    member only - read the jury report
  • 15
    (-/5/7/15)

    Boudewijn Poelmann

    Oprichter en Directievoorzitter Novamedia
    member only - read the jury report
  • 17
    (-/60/8/17)

    Arjan Hehenkamp

    Adjunct-directeur Stichting Vluchteling
    member only - read the jury report
  • 18

    Katherine Watson

    Voormalig directeur European Cultural Foundation
    member only - read the jury report
  • 18
    (-/8/10/18)

    Adriana Esmeijer

    Directeur Prins Bernhard Cultuurfonds
    member only - read the jury report
  • 19
    (-/3/5/19)

    Steven Eijck, van

    Voorzitter RAI Vereniging
    member only - read the jury report
  • 19

    Maria Westerbos

    Directeur Plastic Soup Foundation
    member only - read the jury report
  • 21
    (-/61/24/21)

    Jamy Goewie

    Directeur EVPA
    member only - read the jury report
  • 21
    (-/-/24/21)

    Tineke Ceelen

    Directeur Stichting Vluchteling
    member only - read the jury report
  • 22
    (-/53/35/22)

    Frits Hirschstein

    Directeur / oprichter KiKa
    member only - read the jury report
  • 23
    (-/32/30/23)

    Diana Maasdijk, van

    Directeur Equileap
    member only - read the jury report
  • 24
    (-/13/15/24)

    Michael Rutgers

    Directeur Longfonds
    member only - read the jury report
  • 26
    (-/-/16/26)

    Pamala Wiepking

    Visiting Stead Family Chair in International Philanthropy IU Lily Family School of Philanthropy
    member only - read the jury report
  • 26
    (-/15/16/26)

    René Bekkers

    Hoogleraar filantropie Vrije Universiteit Amsterdam
    member only - read the jury report
  • 28
    (-/-/12/28)

    Peter-Paul de Goeij

    Managing consultant Quod Bonum Consulting
    member only - read the jury report
  • 29
    (-/17/28/29)

    Tom Oostrom

    Directeur Nierstichting
    member only - read the jury report
  • 30
    (-/25/19/30)

    Gea Broekema-Procházka

    Voormalig directeur Alzheimer Nederland
    member only - read the jury report
  • 31
    (-/-/58/31)

    Noa Lodeizen

    Directeur Ashoka Nederland
    member only - read the jury report
  • 31
    (-/28/21/31)

    Theo Schuyt

    Professor Vrije Universiteit Amsterdam (VU)
    member only - read the jury report
  • 32
    (-/23/21/32)

    Lucas Meijs

    Professor Rotterdam School of Management (RSM)
    member only - read the jury report
  • 33
    (-/81/33/33)

    Monique Hek, van 't

    Directeur Plan International Nederland
    member only - read the jury report
  • 34
    (-/82/34/34)

    Louise Deth, van

    Directeur Aids Fonds
    member only - read the jury report
  • 35
    (-/-/60/35)

    Edwin Huizing

    Directeur Hivos
    member only - read the jury report
  • 35
    (-/-/42/35)

    Roline Wilde, de

    Directeur Stichting De Kindertelefoon
    member only - read the jury report
  • 36
    (-/33/56/36)

    Frank Beuningen, van

    Directeur Pymwymic
    member only - read the jury report
  • 36
    (-/76/47/36)

    Marieke Schaik, van

    Directeur Rode Kruis
    member only - read the jury report
  • 37
    (-/49/38/37)

    Marion Weijman

    Directeur IMC Weekendschool
    member only - read the jury report
  • 37
    (-/49/38/37)

    Heleen Terwijn

    Directeur IMC Weekendschool
    member only - read the jury report
  • 38
    (-/-/39/38)

    Gijs Vries, de

    Multicommissaris
    member only - read the jury report
  • 39
    (-/72/37/39)

    Eduard Nazarski

    Directeur Amnesty
    member only - read the jury report
  • 40
    (-/36/22/40)

    Boudewijn Blij, de

    Voormalig directeur Fonds 1818
    member only - read the jury report
  • 41
    (-/52/51/41)

    Farah Karimi

    Bestuurslid FMO
    member only - read the jury report
  • 42
    (-/47/28/42)

    Fons Rooij, van

    Voorzitter Nederland Filantropieland
    member only - read the jury report
  • 43
    (-/75/46/43)

    Jan Berkel, van

    Directeur Leprastichting
    member only - read the jury report
  • 44
    (-/-/26/44)

    Joost Lanschot, van

    Voorzitter FIN
    member only - read the jury report
  • 45
    (-/14/14/45)

    Gosse Bosma

    Oud directeur Goede Doelen Nederland
    member only - read the jury report
  • 46
    (-/54/40/46)

    Ryclef Rienstra

    Directeur VandenEnde Foundation
    member only - read the jury report
  • 47
    (-/-/35/47)

    Floris Italianer

    Directeur Hartstichting
    member only - read the jury report
  • 48
    (-/-/79/48)

    Mardjan Seighali

    Directeur UAF
    member only - read the jury report
  • 49
    (-/-/68/49)

    Pieter Oostlander

    Founder Shaerpa
    member only - read the jury report
  • 49
    (-/42/41/49)

    Albert Jaap Santbrink, van

    Consultant / Coach Terre des Hommes / Change That Matters
    member only - read the jury report
  • 49
    (-/-/68/49)

    Marco van Alderwegen

    Directeur/fondsmanager Stichting Else/ InvestMZ/ INZET/ desamentafel
    member only - read the jury report
  • 51
    (-/90/89/51)

    Bart Romijn

    Directeur Partos
    member only - read the jury report
  • 52
    (-/29/29/52)

    Eveline Aendekerk

    Directeur CPNB
    member only - read the jury report
  • 53
    (-/-/97/53)

    Joep Verboeket

    Directeur Kinderfonds MAMAS
    member only - read the jury report
  • 54

    Kirsten Schuijt

    Directeur Wereld Natuur Fonds
    member only - read the jury report
  • 55
    (-/-/94/55)

    Erik Boerrigter

    Directeur Partin
    member only - read the jury report
  • 56
    (-/41/48/56)

    Mickey Huibregtsen

    Voorzitter De Publieke Zaak
    member only - read the jury report
  • 57
    (-/70/65/57)

    Robert Boogaard

    Oprichter Jazi Foundation
    member only - read the jury report
  • 58
    (-/51/49/58)

    Loek Boog, van den

    Co-founder/Directeur Net4Kids
    member only - read the jury report
  • 61
    (-/2/9/61)

    Willemijn Verloop

    Directeur Social Enterprise NL
    member only - read the jury report
  • 63
    (-/-/83/63)

    Tiemen Zeldenrust

    Directeur Gezinshuis Zeldenrust
    member only - read the jury report
  • 65
    (-/58/52/65)

    Koeno Sluyterman van Loo

    Managing director Fonds Sluyterman van Loo
    member only - read the jury report
  • 66
    (-/25/25/66)

    Jan Bouke Wijbrandi

    Directeur NCDO
    member only - read the jury report
  • 68
    (-/57/54/68)

    Michiel Wilde, de

    Directeur Goldschmeding Foundation
    member only - read the jury report
  • 71

    Wim Pijbes

    Directeur Stichting Droom en Daad
    member only - read the jury report
  • 74

    Deny Jong, de

    Directeur Offspring
    member only - read the jury report
  • 74

    Suzanne Kooij

    Directeur Ars Memorandi
    member only - read the jury report
  • 75
    (-/-/57/75)

    Nienke Venema

    Directeur Democratie & Media
    member only - read the jury report
  • 76

    Anna Schoemakers

    Directeur Greenpeace
    member only - read the jury report
  • 76

    Joris Thijssen

    Directeur Greenpeace
    member only - read the jury report
  • 77

    Ruben Zwieten, van

    Oprichter en predikant De Nieuwe Poort
    member only - read the jury report
  • 78
    (-/-/92/78)

    Vera Peerdeman

    Directeur Nassau Fundraising
    member only - read the jury report
  • 79
    (-/-/86/79)

    Pim Kraan

    Directeur Save the Children
    member only - read the jury report
  • 82

    Reinier Spruit

    Interim Fondsenwerving Manager & Senior Adviseur Reinier Fundraising
    member only - read the jury report
  • 84

    Maril Gelauff

    Rijkscoördinator Filantropie Ministerie van Veilighheid en Justitie
    member only - read the jury report
  • 87

    Suzette de Boer

    Adviseur Nationaal Register
    member only - read the jury report
  • 92

    Marianne Verhaar-Strijbos

    Directeur Private Wealth Management ABN AMRO MeesPierson
    member only - read the jury report
  • 93

    Lonneke Roza

    Adjunct assistent-professor Rotterdam School of Management (RSM)
    member only - read the jury report
  • 96

    Marjolein Verstappen

    Directeur Achmea Foundation
    member only - read the jury report
  • 98

    Marike Seeters, van

    Directeur
    member only - read the jury report