Toon alles (2)

Alexander Kohnstamm vertrekt bij Partos

1 oktober 2013, 04:00
Alexander Kohnstamm vertrekt bij Partos
Alexander Kohnstamm vertrekt bij Partos
Directeur Alexander Kohnstamm neemt na vier jaar afscheid van Vereniging Partos, de branchevereniging voor internationale samenwerking. Hij treedt op 1 november aanstaande in dienst bij PharmAccess als directeur externe betrekkingen.

'Partos heeft na de eerste opbouwfase een tweede fase doorlopen van zichtbaarheid, versterking en verbreding’, legt Kohnstamm in een e-mail uit. ‘Met nieuwe platforms als OndernemenInOntwikkelingslanden.nl, een nieuwe gedragscode, een stevige leeragenda, politieke campagnes, maar ook invloed achter de schermen. Een uiterst kundig en gemotiveerd team zet zich dagelijks in voor de ondersteuning van de leden en voor de positie van onze branche in de samenleving. De volgende fase van de vereniging laat ik graag aan een ander over, omdat ik er persoonlijk van overtuigd ben dat ieder stadium om een andere persoonlijkheid met andere kwaliteiten vraagt. Per 1 november ga ik werken voor PharmAccess om me als directeur externe betrekkingen in te blijven zetten voor de wereld zoals die zou moeten zijn.’

‘Belangrijke speler’
Annemieke Nijhof, voorzitter van het bestuur: ‘Onder Alexanders leiding is Partos uitgegroeid tot een belangrijke speler in de sector en een serieuze gesprekspartner voor politiek, overheid, media en bedrijfsleven. Partos heeft stevige stappen gezet op het gebied van kennis, innovatie en transparantie. Een mooi voorbeeld vind ik de bedrijvenportal ondernemeninontwikkelingslanden.nl, die ondernemers en ontwikkelingsorganisaties bij elkaar brengt. De gedragscode met de waarden die onze leden in al hun diversiteit delen, beschouw ik als een belangrijke mijlpaal. Met dank aan Alexander speelt Partos een belangrijke rol bij de versterking  van onze sector en onze leden.’
Het is nog niet bekend wie Kohnstamm bij Partos gaat opvolgen.
gerelateerde items